Na chwilę na blogu


Ostatnimi czasy zdjęcia poszły trochę w odstawkę (poza koncertowymi, które się tworzą w międzyczasie). Stan ten wynika z tego, że obecnie jestem skupiony na muzyce - raz, że szykuję nowy set, to dwa - do niego też montuję wideo (43 minuty samego przemysłu w obrazie i dźwięku). A gdy to sfinalizuję, to zabieram się za ukończenie drugiej pełnej płyty.

No i chwilowy brak czasu na plenery (chociaż jeden objazdowy szykuje się za kilka dni).

Tak więc, chwilowo zastój. Ale co jakiś czas coś tu się powinno pojawić zanim wrócę z muzycznych rejonów (jeden zestaw zdjęć jest gotowy, ale czeka na akceptację).

Natomiast powyższe zdjęcie, to jeden z ostatnich pociągów z piaskiem na most szybu IV KWK Staszic - końcówka grudnia 2018. Wartym odnotowania jest to, że przez ostatni rok czy nawet dwa, pociągi tam jeżdżące bywały tylko w nocy, więc takie dzienne zdjęcia były wręcz wyjątkiem od długiego czasu. Po prawej stronie mostu, na dole, można zauważyć rampę dla ciężarówek. Tem2-307 na czole.

Komentarze

  1. Witam, mam prośbę o jakieś informacje na temat linii / bocznicy nr kp206 Szczakowa Północ - ZG Kwarc. Czy ta linia jest nadal użytkowana, czy istnieje, czy może została już rozebrana, bo od kilku lat nie ma z niej żadnych zdjęć. Jako mieszkaniec Mazowsza nie mam niestety sam możliwości się tam pojawić i sprawdzić. Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam. P.W.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty