niedziela, 7 kwietnia 2013

Dead Factory "Entropia" - wideoklip

Dzisiaj troszeczkę nietypowo, bo będzie o filmie a nie o zdjęciach. Jak może niektórzy wiedzą, oprócz zdjęć zajmuję się również muzyką pod banderą Dead Factory - jeśli ktoś zainteresowany, to można odsłuchać kilku utworów pod tym linkiem: https://soundcloud.com/dead-factory


Natomiast sam wpis dotyczy nowo powstałego wideoklipu do utworu Entropia, który powstał w współpracy z Markiem Stańczykiem. Poniżej link do filmu na youtube oraz na facebook, do wyboru do koloru.

Mam nadzieję, że tak jak i mnie Wam spodoba się owoc naszej współpracy! Niebawem pojawią się jeszcze dwa posty związane z moją muzyczną działalnością, a w międzyczasie kolejne zdjęcia, bo sporo ich czeka na publikację.

Link Facebook
Link YouTube

2 komentarze:

  1. Hmm, szukam tam muzyki, melodii, motywu przewodniego i nie ma. Ja wim, że nie musi, czy nawet nie ma być - toć to ambient. Ale chyba dlatego nie przepadam za ambientem.

    Taki trochę industrialny Eno. Ale u niego była też świetna produkcja, przestrzeń. Choć też nie daje się wszystkiego słuchać.

    Ale podziwiam i zazdroszczę, bo sam jestem niespełnionym muzykiem, który na niczym nie umie grać (ok, trochę na gitarze), o komponowaniu nie mówiąc.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sam natomiast za ambientem i jego odmiana przepadam bardzo - dla mnie najważniejsza atmosfera, a czy robi ją rytm lub linia melodyczna albo ich brak? bez różnicy :)

    OdpowiedzUsuń