niedziela, 6 kwietnia 2014

Wieża wodna huty Ferrum

Samotnie stojąca wieża wodna na terenie huty Ferrum pośród poukładanych zestawów rur produkowanych w tym zakładzie. Wg reklamy wiszącej na płocie, teren czeka na inwestycje budowlane - ale nie ma to być rozbudowa huty tylko budownictwo komercyjne. Nie wiem niestety jak te plany się akuratnie przedstawiają.

Więcej wież można zobaczyć klikając TU.

4 komentarze:

 1. Komercja bardziej się opłaca, niż specjalistyczna produkcja. Łatwiej o klientów. Dobrze, że ktokolwiek się zainteresował tym zakładem, bo budynek razem z wieżą mógł pójść do rozbiórki lub pozostać zupełnie pusty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się - jeśli wieża zostanie fajnie wkomponowana w zabudowę takiego osiedla to będzie to świetne posunięcie ze strony inwestora.

   Usuń
 2. Pracowałem kiedyś w tej Hucie... Od pewnego czasu zarząd ją , delikatnie mówiąc "kładł". Najwięcej do powiedzenia mieli debile, którzy się nawet nie umieli dobrze wysłowić i podpisać... Mogę podać konkretne przykłady! No i dlatego efekt jest taki jaki jest!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami ma się wrażenie, że wiekszość tego co jest zamykana była albo zarządzana przez nieodpowiednie osoby, które w ogóle się na tym nie znały albo przez takich co wiedza najlepiej. A co do przykładów, z chęcią poczytam..

   Usuń